Oferta dla firm

Picassi


ul. Mickiewicza 1/21
05-090 Raszyn (Warszawa)

NIP: 531-148-01-40
REGON: 360222530


[email protected]

+48 604 504 864
+48 604 790 740

Kontakt z zespołem

Ewa Jankowska
[email protected]

Doskonale wiemy, jak ważne jest stworzenie wnętrza, które ma wzbudzać ciekawość, pozytywnie wpływać na otoczenie 
i wnosić dobre wibracje.
Odmień swoje Biuro z naszą pomocą, oddaj się w nasze ręce, a my wykreujemy Twoje niebanalne miejsce do pracy,
które będzie inspiracją do kreatywnych działań.
 

4 PROSTE KROKI, ABY ODMIENIĆ BIURO


Znajdź inspirację

Jeśli szukasz nowych pomysłów, aby odmienić wystrój swojego Biura, obejrzyj inspiracje i materiały, które są dostępne
na naszej stronie. Zapoznaj się z ofertą, a w razie pytań skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy.

Zamów wizytę

Jeśli chcesz większej pomocy przy urządzaniu wnętrza, zamów wizytę (na terenie Warszawy).
Zaproś nas do swojego Biura. Przyjedziemy, wysłuchamy Twoich potrzeb, pomysłów i obejrzymy wnętrze.

Zrób to pod okiem specjalisty

Mamy przenikliwy wzrok i mnóstwo pomysłów. Zmierzymy pomieszczenie, wykonamy zdjęcia, przygotujemy wizualizację dekoracji ściennej we wnętrzu. Inspirację z fototapetą lub obrazem prześlemy na maila, abyś mógł zobaczyć efekt metamorfozy wnętrza.

Efekt murowany

Otrzymasz dokładnie takie rozwiązanie dekoracji ściany, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom i pragnieniom. 
A wiedząc, że nasz profesjonalny zespół montażystów może zająć się dostawą i montażem, będziesz mógł spokojnie się odprężyć i cieszyć nowym wystrojem wnętrza.

Wyobraźmy sobie wnętrze, w którym wszystko idealnie pasuje, gdzie każdy detal, to dzieło indywidualnie stworzonego produktu pod wymiar. Takim produktem może być fototapeta na wymiar. Urządzając dom, mieszkanie, biuro możemy dać ponieść się emocjom i zagwarantować sobie dużą dawkę optymizmu dokonując wyboru zdjęć na ścianę. Wystarczy jeden krok, aby nasze pomysły stały się rzeczywistością. Zlokalizuj miejsce, na którym ma znaleźć się fototapeta na wymiar i zmierz je dokładnie. Potem wybierz grafikę, która miałaby pojawić się na ścianie. Nie umiesz zdecydować się na dekorację, nie wiesz, co najlepiej będzie pasowało - zdaj się na specjalistów. Najważniejszą kwestią jest miejsce, to wymarzone, na którym chcesz umieścić fototapetę na wymiar. Twoja ściana może być pełną szczegółów ulicą, z paletą kolorów, albo muzycznym koncertem na łonie natury. Wszystko zależy od Twojej fantazji. Fototapeta na wymiar ze zdjęciem lasu, gdzie patrząc na nie będziemy czuli się, jakbyśmy tam byli? Tak, to jest możliwe. Nie trzeba już ucinać tapet, gdy można idealnie dopasować materiał do naszych wytycznych. Fototapety na wymiar dają możliwości stworzenia idealnie dopasowanego produktu, który w zgodzie z naszymi zainteresowaniami, doda uroku w sypialni, salonie, przedpokoju. Im większa ściana, tym szersze pole do popisu. Zarówno fotografie z naszych podróży, wakacji, jak również z banków zdjęć można powiększyć i nakleić na ścianę. Zakup fototapety na wymiar powoduje również oszczędność, bo wiemy ile materiału potrzebujemy na ścianę i nie pozostają nam spady po docinkach. Przy fototapecie na wymiar nie ponosimy dodatkowych kosztów, za niewykorzystane rolki tapety, które zawsze pozostają po montażach. Inwestycja w produkty na wymiar jest metodą stosowaną przez wielu oszczędnych klientów, którzy chcą mieć perfekcyjnie wykończone detale w swoich domach, mieszkaniach, biurach, przemyśleli dobrze swoje budżety. Nic tak wzorowo nie wypełni przestrzeni, jak kompozycja idealnie dopasowująca się pod wymiary naszych potrzeb. Wymagania i nasza wyobraźnia nie zna granic, tak więc uczyńmy nasze przestrzenie w biurach i domach, mistrzowsko wypełnionymi, małymi dziełami sztuki, stworzonymi na wymiar naszej ściany.