fototapety do pokoju dziecka

Dziecięce marzenia wymalowane na ścianie – fototapety dla dzieci.

Dzieciństwo kojarzy się z energią i kolorami. Oczywistym jest więc, że pokój pociechy powinien odzwierciedlać jego temperament. Podstawą są ściany, bo to właśnie one jako pierwsze przykuwają wzrok. Co zrobić by stworzyć naszemu dziecku małe królestwo?

Najważniejsza rzecz – współpraca

Pamiętajmy, że to do młodego pokolenia należy kluczowe zdanie w kwestii doboru kolorystyki wnętrza, w którym będzie żyło i w gruncie rzeczy spędzało najwięcej czasu. Uzgadniajmy każdy szczegół, konsultujmy własne pomysły. Warto wspólnymi siłami dochodzić do kompromisów.

Farba, czy tapeta? A może...

Na polskim rynku możemy zauważyć ciągle rozwijający się zakres różnego rodzaju farb. To niewątpliwie szybki i prosty sposób na szybką odmianę wystroju, lecz stosunkowo mało kreatywny, a właśnie o kreatywność nam chodzi. Tapeta jest już lepszym pomysłem, lecz wzory oraz wytrzymałość pozostawiają wiele do życzenia. Jeżeli chcemy uzyskać nowoczesny, oryginalny efekt i dodatkowo mieć pewność doskonałej trwałości to odpowiedź brzmi jednoznacznie – fototapeta dla dzieci. Tutaj otwiera nam się szeroki zakres możliwości: różnorodne kolaże, grafiki... Wybór naprawdę bogaty, a na buzi pociechy z pewnością zagości uśmiech, gdy zobaczy co dla niej wyczarowaliśmy. Fototapeta do pokoju dziecka to opcja zdecydowanie najlepsza, absolutnie wypierająca dwie poprzednie. Eksperymenty z kolorami i wzorami stają się doskonałą zabawą dla całej rodziny.

Gdzie szukać by dobrze trafić?

Wiadomo, że jeśli już zadecydujemy jak chcemy by wyglądał pokój malucha to należałoby znaleźć miejsce, gdzie marzenia zostaną przekute na rzeczywistość. Prawdziwy profesjonalizm oraz masę ciekawych propozycji znajdziecie u nas. Ekologiczne surowce i druk, gwarancja trwałości barw, magia wyjątkowych projektów. Zaufanie, które mu podarujecie z pewnością się opłaci, a Wasza pociecha będzie mogła czerpać radość z kolorów, które zagoszczą w całkowicie zmienionym wnętrzu.

Pamiętaj, jedyną technologią druku, bez zapachową, w 100% bezpieczną dla zdrowia i nie zawierającą żadnych szkodliwych składników jest druk HP Latex III generacji, który posiada certyfikaty GreenGuard, Nordic Swan i jest dopuszczony do stosowania w szpitalach, przedszkolach, restauracjach czy pokojach dzieci.
czytaj więcej
czytaj mniej
Dodaj zdjęcie do ulubionych.