Fototapety Mapy strona 9

#301359240
#248893072
#151747842
#3556027

Fototapety Mapy

Fototapety Mapy – wszystkie kraje świata w Twoim zasięgu

Porywająca podróż świata niekoniecznie musi kojarzyć się z ogromnym bagażem, biletem na pociąg lub samolot i całą otoczką z tym związaną. Owszem, takie wycieczki są bardzo ekscytujące, jednak nie zawsze możemy sobie na nie pozwolić – i co wtedy? Fototapety Mapy będą doskonałą odpowiedzią, gdy zadamy sobie ów pytanie. To innowacyjne rozwiązanie zachwyci każdego miłośnika przygód, pozytywnie wpływając na nastrój oraz samopoczucie..

Fototapety Mapy idealnie sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak salon, pokój dzienny, a nawet dziecięcy! Doskonale wprowadzą młodego człowieka w świat geografii, w przyjemny sposób ucząc jej najbardziej charakterystycznych elementów. Wasze ściany odzyskają nowe życie, a Wy z przyjemnością zaczniecie witać każdy dzień mając tak genialny dodatek do reszty wystroju domu.

Fototapety Mapy – inspiracje

Dalekie wyprawy to z pewnością sympatycznie spędzony czas, chwila, która zapiera dech w piersiach. Budując wspomnienia warto jest zatrzymać te momenty na dłużej. Dlatego też fototapety Mapy są gwarancją pełni szczęścia. Poniżej prezentujemy przykładowe inspiracje możliwe do zrealizowania:

Stare mapy – idealna opcja dla koneserów sztuki, ludzi pragnących patrzeć i podziwiać. Przewodni motyw fototapety wprowadzi starodawny nastrój do wnętrza, czyniąc go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Współczesne mapy – tutaj coś, co zachwyci tradycjonalistów. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, tworząc iluzoryczne poczucia podróżowania po ziemskim globie.

Kolorowe mapy świata – pokój dziecka nie musi być otoczony nudnym, jednolitym kolorem. Magia barw zainteresuje najmłodszych, obudzi kreatywność, chęć poznawania, a dodatkowo uświetni wnętrze.

Styl Vintage – potężny globus artystycznie rozrysowany na ścianach w odcieniach beżu oraz brązu z pewnością przypasuje fanom stylu vintage. To historia połączona z nowoczesnością, klasyka i innowacyjność w jednym.

Dawne dzieje – niektóre lokale, w których dominuje archaiczny design są wręcz stworzone do ozdobienia ich fototapetami przypominającymi nadszarpnięte zębem czasu karty historii.

Ekskluzywne napisy – kto powiedział, że mapa koniecznie musi wyglądać jak mapa? Fantastycznym pomysłem na zastąpienie rysunku poszczególnych państw i kontynentów okazać się mogą napisy z ich nazwami. Różnoraka kolorystyka, odmienna wielkość nadadzą lepszą jakość, pomogą w zapamiętaniu.

Tajemniczy kompas – wielbicieli pieszych wędrówek po lasach, czy górach zachęcamy do zilustrowania kompasu. Odda bezcenny temperament, jaki w Was drzemie.

Indywidualność – bierzemy pod uwagę także Państwa propozycje dotyczące wzorów map i nawiązań dotyczących tej tematyki. W takiej sytuacji jednakże prosimy o wcześniejszą konsultację – pomożemy w odpowiednim dopasowaniu wybranej stylistyki aby wyglądała przepięknie!

Geograficzne wojaże nie zawsze są jednoznaczne z wypchanym po brzegi plecakiem zarzuconym na plecy. Czasem wystarczy czas wspólnie spędzony z rodziną na tle fototapet Mapy, które przeniosą w prawdziwie niezwykły klimat krajów europejskich, azjatyckich bądź afrykańskich.