Ramy do obrazów

Oferujemy ramy aluminiowe do obrazów na płótnie i fotoboardów na twardym podłożu PCV.

Prosty, nowoczesny kształt ram tworzy idealną oprawę dla obrazu i wydobywa jego piękno.
Każda z ram jest wykonywana na indywidualne zamówienie i wymiar precyzyjnie dopasowany do produktu.

W celu otrzymania wyceny skontaktuj się z nami na adres e-mail: [email protected]

Picassi oferuje najwyższej jakości aluminiowe oprawy do obrazów firmy Nielsen Bainbridge.
Pozwól się zainspirować oprawami z aluminium. Podziel naszą fascynację tym niezwykłym materiałem.
Doceń aluminium w jego najpiękniejszej formie.

 
RAMY DO OBRAZÓW NA PŁÓTNIE

  • Ramy do obrazów matowe lub błyszczące
  • Ramy dostępne w kolorze srebrnym lub czarnymRAMY DO OBRAZÓW NA TWARDYM PODŁOŻU PCV

  • Ramy do obrazów matowe lub błyszczące
  • Ramy dostępne w gamie kolorów przedstawionej poniżej


NIELSEN BAINBRIDGE TO KREATYWNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Nielsen Bainbridge zajmuje się produkcją profili aluminiowych od 30 lat. Podstawą uwieńczonej sukcesem kariery Nielsen Design są wysokiej jakości surowce oraz wzornictwo.

Marka Nielsen Bainbridge jest wysoko rozpoznawalna na każdym kontynencie. Dla kreatywnego ramiarza i właściciela galerii, Nielsen może zapewnić wybór produktów z niezliczonymi możliwościami projektowania.

Oprawy Nielsen wybrały prestiżowe instytucje, takie jak: Art Institute w Chicago, bibliotheque Nationale w Paryżu, Columbia University w Nowym Jorku, Hebrew University w jerozolimie, czy British National Library w Londynie.

Ramy aluminiowe są proste i dyskretne – mimo to nadają oprawie swój własny niepowtarzalny styl. Podziel naszą fascynację tym niezwykłym materiałem. Doceń aluminium w jego najpiękniejszej formie. Pozwól się zainspirować.


ALUMINIUM - MATERIAŁ NAJLEPSZEJ JAKOŚCI

Aluminium to lekki, srebrno-biały materiał, wydobywany z wnętrza Ziemi w formie boksytów. Łączy w sobie dwie zalety: jest lekki a jednocześnie mocny i żaden inny materiał nie może z nim rywalizować. Nielsen Bainbridge stosuje wyrafinowane metody wykańczania powierzchni, aby wydobyć fascynujący charakter tego wysokiej jakości metalu.

Obróbka aluminium wymaga wielkiej ilości czasu, wysiłku, pieniędzy oraz wysokiego poziomu wiedzy technicznej. Jakość gotowego produktu, a zwłaszcza jego wytrzymałość są głównie zależne od precyzji i know-how procesu produkcji. NielsenBainbridge obrabia i wykańcza aluminium z absolutną perfekcją i jest światowym liderem w produkcji ram aluminiowych.

Cenny surowiec w dobrych rękach. Sztaby aluminium różnią się między sobą jakością.

Różnice jakościowe powstające w procesie produkcji są ogromne i ujawniają się w końcowym produkcie. W firmie NielsenBainbridge aluminium jest w dobrych rękach. W procesie produkcji jest używany tylko najwyższej jakości surowiec, który poddajemy obróbce przy zastosowaniu zaawansowanej techniki, aby wydobyć z niego najlepsze cechy.

NielsenBainbridge oferuje szeroki wybór wykończeń powierzchni, których jakości i wyjątkowego charakteru żaden konkurent nie jest w stanie osiągnąć.

Powierzchnia aluminium może być matowa lub błyszcząca dzięki zastosowaniu chemicznej obróbki. Obróbka mechaniczna, taka jak: szczotkowanie, szlifowanie i polerowanie pozwala nam nadać powierzchni aluminium zachwycającą strukturę. Anodowanie i wysokiej jakości lakierowanie pozwalają osiągnąć szeroki wybór atrakcyjnych kolorów. Kolory mogą być produkowane także na specjalne życzenie klienta.