Fototapety Warszawa

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji fototapet z montażem.

Skorzystaj z oferty fototapet Picassi wraz z usługą montażu fototapet w Warszawie i okolicach.

Nasz profesjonalny zespół montażystów zajmie się montażem, abyś mógł spokojnie się odprężyć i cieszyć efektem końcowym. 
Usługa świadczona zarówno w biurach jak i mieszkaniach na terenie Warszawy.

Kochamy dekorować ściany i przytulać się do nich.

Dowiedz się więcej na temat naszego materiału, druku i montażu.

MATERIAŁ:

Fototapeta winylową na podkładzie fizelinowym najwyższej jakości. Wyprodukowane w Holandii.
Materiał jest odporny na uszkodzenia, ścieranie, czyszczenie w przeciwieństwie do fototapet papierowych (tzw. lateksowych) czy folii.
Fototapeta winylowa jest gładka, ale posiada delikatną fakturę, dzięki temu wygląda szlachetnie. Materiał jest matowy, nie powstają refleksy świetlne.
Materiał jest gruby, pokrywa drobne nierówności ścian. Doskonale zabezpiecza ścianę przed uszkodzeniami i zabrudzeniami.
Materiał pozwala ścianom oddychać (nie tworzą się grzyby) i posiada atest trudnoplaności B1 i bezpieczeństwa dla zdrowia.
Na życzenie prześlemy certyfikaty PZH, BIOPRUF, trudnopalność dla powyższego materiału.

DRUK:

Drukujemy w technologii HP Latex III generacji. To jest jedyna na rynku technologia dedykowana do wnętrz, która jest w 100% bezpieczna dla zdrowia i bezwonna.
Atramenty nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, ani zapachu w przeciwieństwie do druku eko-solwentowego.
HP Latex posiada certyfikaty GreenGuard i NordicSwan.
Certyfikaty: UL ECOLOGO®, UL GREENGUARD GOLD, wydruki spełniają normy AgBB 1
Druk HP Latex dodatkowo jest odporny na czyszczenie, wodę, zadrapania i nie blaknie od światła słonecznego.
Druk w 7 kolorach gwarantuje doskonałe odwzorowanie fotografii i najszerszą skalę barw.

MONTAŻ:

Fototapety winylowe montujemy krawędź w krawędź, dzięki temu łączenia brytów praktycznie nie są widoczne w przeciwieństwie do montaży wykonywanych "na zakładkę", którą stosuje się w przypadku folii lub tapet papierowych. Używamy profesjonalnego kleju i materiałów. Udzielamy gwarancji na wykonane prace.

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU.

Aby uzyskać nieskazitelny efekt potrzebny jest specjalista,
który zna się na rzeczy. W swoim zespole posiadamy doświadczonych fachowców, którzy naklejają fototapety dokładnie, starannie i szybko.
Montaż fototapety dla niektórych to niełatwa sprawa, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów
stworzyliśmy usługę naklejanie fototapet Warszawa.

Nie chcesz się brudzić? Nie masz czasu na zakup potrzebnych narzędzi i materiałów do naklejenia fototapety? Brak Ci cierpliwości?
Powierz nam naklejenie fototapety, a doświadczony zespół profesjonalistów precyzyjnie wykona pracę
i zadba o idealne dopasowanie fototapety na Twojej ścianie.
Doświadczenie, umiejętne podejście do tematu i dbałość o szczegóły, to wizytówka naszego zespołu.

CO ZROBIĆ, ABY ZAMÓWIĆ MONTAŻ FOTOTAPETY?

Napisz maila lub zadzwoń w celu zamówienia usługi montażu podając poniższe informacje,
abyśmy mogli lepiej przygotować się do montażu:

- Adres, pod którym ma nastąpić montaż fototapety
- Opisz krótko stan Twojej ściany (czy jest gładź, czy ściana jest malowana, czy występują na niej nierówności, czy na ścianie występują rury i inne elementy elewacyjne)
- Podaj wymiary ściany, na której będzie naklejana fototapeta
- Jeśli masz możliwość, wyślij nam zdjęcie pomieszczenia, w którym fototapeta ma być naklejana

ZOBACZ NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

Fototapety Warszawa - ściany tętniące życiem miasta

Katalog wystawnych obrazów przedstawiających życie Warszawy to prawdziwa gratka zarówno dla jej mieszkańców, jak i osób, które czują duży sentyment do stolicy Polski. Dzięki Picassi.pl możecie Państwo podziwiać zdjęcia ukochanego miasta, jego symboli i przepięknych krajobrazów warszawskich lasów.

Fototapety Warszawa są oryginalną, a zarazem bardzo uniwersalną ozdobą do pomieszczeń biurowych, sklepów tematycznych, kawiarni lub domu. Nadadzą im charakterystyczny klimat, pozwolą przenieść się w najróżniejsze zakątki bez wielogodzinnych wycieczek. Jeżeli macie silną chęć zmian to fototapety Warszawa z całkowitą pewnością spełnią Wasze oczekiwania.

Fototapety Warszawa – inspiracje

Salonowe rewolucje – Zamek Królewski i Zygmunt III Waza patrzący na kanapę w salonie? To możliwe! Wystarczy wybrać fototapetę z widniejącym na niej Placem Zamkowym. Niesamowite budowle w stylu barokowo-klasycystycznym już teraz mogą wyściełać ściany pokoju, w którym większość z nas spędza najwięcej czasu. A może coś bardziej nowoczesnego? Oświetlony magią kolorów Pałac Kultury jest tu doskonałym rozwiązaniem!

Pałacowa sypialnia – chcecie się każdego dnia czuć po królewsku? Nic prostszego. Fototapety z uroczym Pałacem w Wilanowie i okalającym go wielkim zielonym ogrodem przeniosą nawet najbardziej wymagających klientów w inną rzeczywistość, gdzie wiosna trwa cały rok. Jeśli o zieleni mowa to Ogród Botaniczny także jest wyśmienitą opcją na udekorowanie ścian w sypialni!

Most do przyszłości – gabinet, w którym niekiedy wykonujemy pracę umysłową to wnętrze, o które szczególnie należy zadbać. Motyw Mostu Świętokrzyskiego lub Poniatowskiego, będącymi wizytówką miasta stołecznego pomogą w osiągnięciu całkowitej motywacji, otworzą horyzonty i rozwiną wyobraźnię.

Tajemnice lasu – przedpokój to miejsce przyjmowania gości, przyjaznych przywitań oraz czułych pożegnań, dlatego też należy zadbać o odpowiedni nastrój (a także wystrój) w tej części domu. Zdjęcia prezentujące Las Bielański pełen małych ścieżek, czy wysokich drzew bezsprzecznie się wkomponują w ogólną atmosferę.

Chłopięcy pokój – młody kibic na pewno bardzo ucieszy się, kiedy jego ściany w pokoju pokryje widok eksponujący Stadion Narodowy.

Indywidualne kompozycje – jesteście Państwo posiadaczami zdjęć związanych z Warszawą, które poruszają serce, budzą w Was wzruszające wspomnienia z pięknych momentów, które chcielibyście na zawsze zachować? Istnieje możliwość samodzielnego zaprojektowania fototapety. Prosimy jednak o wcześniejszą konsultację, aby wszystko wyglądało wedle pomysłu.

Niebanalne pejzaże, panorama Warszawy widziana z lotu ptaka, czy unikalne zabytki – to wszystko i jeszcze więcej do nabycia wyłącznie u nas. Niechaj czar stolicy skradnie duszę osobom stęsknionym za czarującymi pejzażami!

Fototapeta Warszawa jest niewątpliwą wizytówką pasującą nie tylko w prywatnym lokum, ale też w przypadku biur i restauracji.

Zadzwońcie lub skontaktujcie się z nami przy pomocy strony internetowej: Picassi.pl.