Naklejanie fototapet Warszawa

Picassi


ul. Mickiewicza 1/21
05-090 Raszyn (Warszawa)

NIP: 531-148-01-40
REGON: 360222530


[email protected]

+48 604 504 864
+48 604 790 740

Kontakt z zespołem

Ewa Jankowska
[email protected]

Skorzystaj z oferty fototapet Picassi wraz z usługą montażu fototapet w Warszawie i okolicach.
Nasz profesjonalny zespół montażystów zajmie się montażem, abyś mógł spokojnie się odprężyć i cieszyć efektem końcowym. Usługa świadczona zarówno w mieszkaniach, jak i biurach na terenie Warszawy.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji fototapet z montażem.

Dowiedz się więcej na temat naszego materiału, druku i montażu.

--
MATERIAŁ:


Fototapeta winylową na podkładzie fizelinowym renomowanej holenderskiej firmy BN International B.V.
Materiał jest odporny na uszkodzenia, ścieranie, czyszczenie w przeciwieństwie do fototapet papierowych (tzw. lateksowych) czy folii.
Fototapeta winylowa jest gładka, ale posiada delikatną fakturę, dzięki temu wygląda szlachetnie. Materiał jest matowy, nie powstają refleksy świetlne.
Materiał jest gruby, pokrywa drobne nierówności ścian. Doskonale zabezpiecza ścianę przed uszkodzeniami i zabrudzeniami.
Materiał pozwala ścianom oddychać (nie tworzą się grzyby) i posiada atest trudnoplaności B1 i bezpieczeństwa dla zdrowia.
Na życzenie prześlemy certyfikaty PZH, BIOPRUF, trudnopalność dla powyższego materiału.

DRUK:

Drukujemy w technologii HP Latex III generacji. To jest jedyna na rynku technologia dedykowana do wnętrz, która jest w 100% bezpieczna dla zdrowia i bezwonna.
Atramenty nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, ani zapachu w przeciwieństwie do druku eko-solwentowego.
HP Latex posiada certyfikaty GreenGuard i NordicSwan.
Certyfikaty: UL ECOLOGO®, UL GREENGUARD GOLD, wydruki spełniają normy AgBB 1
Druk HP Latex dodatkowo jest odporny na czyszczenie, wodę, zadrapania i nie blaknie od światła słonecznego.
Druk w 7 kolorach gwarantuje doskonałe odwzorowanie fotografii i najszerszą skalę barw.

MONTAŻ:

Fototapety winylowe montujemy krawędź w krawędź, dzięki temu łączenia brytów praktycznie nie są widoczne w przeciwieństwie do montaży wykonywanych "na zakładkę", którą stosuje się w przypadku folii lub tapet papierowych. Używamy profesjonalnego kleju i materiałów. Udzielamy gwarancji na wykonane prace.
--


Nasza usługa naklejanie fototapet Warszawa, to precyzja i dbałość o każdy szczegół.
Kochamy dekorować ściany i przytulać się do nich. Aby uzyskać nieskazitelny efekt potrzebny jest specjalista,
który zna się na rzeczy.

W swoim zespole posiadamy doświadczonych fachowców, którzy naklejają fototapety dokładnie, starannie i szybko.
Montaż fototapety dla niektórych to niełatwa sprawa, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów
stworzyliśmy usługę naklejanie fototapet Warszawa.


Nie chcesz się brudzić? Nie masz czasu na zakup potrzebnych narzędzi i materiałów do naklejenia fototapety? Brak Ci cierpliwości?
Powierz nam naklejenie fototapety, a doświadczony zespół profesjonalistów precyzyjnie wykona pracę
i zadba o idealne dopasowanie fototapety na Twojej ścianie.

Doświadczenie, umiejętne podejście do tematu i dbałość o szczegóły, to wizytówka naszego zespołu.

CO ZROBIĆ, ABY ZAMÓWIĆ MONTAŻ FOTOTAPETY?

Napisz maila lub zadzwoń w celu zamówienia usługi montażu podając poniższe informacje,
abyśmy mogli lepiej przygotować się do montażu:

 • Adres, pod którym ma nastąpić montaż fototapety
 • Opisz krótko stan Twojej ściany (czy jest gładź, czy ściana jest malowana, czy występują na niej nierówności, czy na ścianie występują rury i inne elementy elewacyjne)
 • Podaj wymiary ściany, na której będzie naklejana fototapeta
 • Jeśli masz możliwość, wyślij nam zdjęcie pomieszczenia, w którym fototapeta ma być naklejana
  Fototapety

  Fototapety ścienne to rozwiązanie bardzo popularne od wielu lat. Jest nowoczesne i jednocześnie bardzo wygodne. Zastosować go można w każdym wnętrzu od kuchni przez salon do pokoju dzieci. Można je też zastosować w kawiarniach, biurach czy w szkołach.  Fototapety Warszawa potrafią każde wnętrze zmienić, ozdobić i nadać mu charakteru. Jest to rozwiązanie niebanalne i dodające indywidualizmu. Warto pomyśleć  o fototapecie np. w łazience. Będzie z pewnością bardziej oryginalna od nudnych płytek.

  Rodzaje fototapet

  Fototapety Warszawa występują z różnych materiałów. Ten szeroki wybór jest bardzo ważny, ponieważ różne jest przeznaczenie fototapet. Fototapety samoprzylepne  są bardzo interesująca, gdyż za ich pomocą można odmienić każdą płaszczyznę. Można nimi okleić nie tylko ściany, ale i meble czy drzwi. Fototapety lateksowe są gładkie i mają matową strukturę. Sprawdza się więc w pomieszczeniach słonecznych. Fototapety winylowe mogą mieć podłoże papierowe lub fizelinowe. Tego typu tapety nadają się także do kuchni lub do łazienki, bo dobrze sobie radzą z para wodną. Fototapety winylowe są bardziej trwałe. Winyl jest matowy i ma właściwości izolacyjne. Potrafi wygłuszyć dźwięki i ocieplić wnętrze. Jednocześnie pozwala ścianom oddychać i nie zatrzymuje w nich wilgoci. Fototapety Warszawa na fizelinie warto wybrać do salonu. Fototapety bywają też o strukturze obrazów. Fototapety są bezwonne i bezpieczne dla zdrowia.

  Tematyka

  Tematy fototapet są różne i każdy z pewnością coś dla siebie znajdzie. Warto tematykę dostosować do pomieszczenia, w którym fototapeta ma się znaleźć. Inny wzór będzie dobry do zastosowania w sypialni młodych ludzi, inny do starszych, a inny w pokoju dzieci czy do kawiarni. Do kuchni można wybrać wzory np. z owocami lub przyprawami albo z innymi wariacjami na temat jedzenia. Wystrój pokoju dziecięcego będzie różny w zależności od upodobań dziecka i jego temperamentu. Ważny będzie też kolor. Do sypialni często wybierane są wzory  z motywami roślinnymi np. krajobrazy, zieleń, kwiaty, zwierzęta. Wzory tego typu powiększają przestrzeń, pozwalają się odprężyć i dają złudzenie bliskości z naturą. W sypialni sprawdzą się też wzory erotyczne. Są one zmysłowe i pełne ciepła. Potrafią więc podnieść temperaturę, zaintrygować, a niektóre wręcz wzbudzić pożądanie.  Do nowoczesnych wnętrz i prostych mebli można wybrać wzór w stylu minimalistycznym typu wzory geometryczne lub abstrakcyjne. Pasują on zarówno do domu jak i np. do biura. W biurze sprawdzą się tez fototapety Warszawa z wizerunkiem miast. Warto je dostosować do stylu i kierunku w jakim działa firma.

  Fototapeta na indywidualne zamówienie

   Warszawa fototapety można zamówić na odpowiedni wymiar co powoduje jej idealne dopasowanie do miejsca, w którym ma być naklejona.  Można też wybrać zdjęcie ze swoich zasobów. Może to być np. zdjęcie z wymarzonych wakacji czy z własnego ogrodu. Może to być też np. ukochany zwierzak. Zdjęcie będzie wydrukowane nie tylko w wybranej wielkości, ale i w doskonałej rozdzielczości.

  Fototapeta, a styl wnętrza

  W przypadku wybrania fototapety, trzeba ją dostosować nie tylko tematycznie. Warto dostosować ją również do pozostałych elementów wyposażenia. Musi wzór współgrać z meblami czy np. zasłonami, poduszkami, dywanem. Motywy abstrakcyjne np. podkreślą detale i uwydatnią kolor. Warto też przy wyborze fototapety wziąć pod uwagę kolor. Wszystko zależy od gustu i przeznaczenia. Wnętrze eleganckie może bazować na kolorystyce stonowanej. Pokój dla dzieci może, a nawet powinien być bardziej kolorowy, wesoły. Inne barwy należy wybrać do pokoju spokojnej dziewczynki w wieku szkolnym, inne do pokoju żywego chłopca,  a inne do pokoju romantycznej nastolatki. Ludzie młodzi z pewnością wybiorą inne wzory niż małżeństwo w średnim wieku.

  Cena

  Fototapetę można wybrać w zależności od budżetu jakim się dysponuje. Jedne są tańsze, inne droższe. Jeśli chce się by fototapeta zachwycała przez lata, warto w nią zainwestować i wybrać wzór droższy, a tym samym bardziej trwały i odporny na uszkodzenia czy blakniecie.