Fototapety do salonu

Fototapety do salonu – nadaj wnętrzu nowe życie

Salon to pomieszczenie, w którym najczęściej spędzamy wolny czas oglądając telewizję, czytając książkę, delektując się ciszą lub poobiednią drzemką. Oprócz umeblowania ważna jest także reszta wystroju – zasłony, drobne ozdoby oraz... ściany. To właśnie dzięki ich oryginalnemu designowi osiągniemy pełną satysfakcję z udekorowania lokalu. Jak to zrobić? Pomocne tu będą fototapety.

Podstawową zaletą, jaką cechują się nasze fototapety do salonu to niezliczona ilość możliwości wyboru koloru i wzorów. Przedstawiamy Państwu ofertę, dzięki której Wasze wyobrażenia przeniosą się w świat rzeczywisty, towarzysząc każdego dnia w najbardziej codziennych momentach życia. Możecie wybierać spośród posegregowanych tematycznie katalogów, a ponadto korzystając z inspiracji samodzielnie zaczerpniętych zaproponować indywidualne projekty. W tym drugim wypadku polecamy zasięgnąć opinii naszych specjalistów, ażeby w pełni spełnić wymagania, jakie mamy spełnić.

Fototapety do salonu – inspiracje

Każdy posiada różnorodne gusta, zainteresowania i pasje, które chciałby odzwierciedlić w swoich wnętrzach. Prezentujemy przykładowe warianty, jakimi upiększyć możemy lokal:

Niezwykłe widoki – to doskonała opcja dla wszystkich, którzy lubują się w przepięknych pejzażach. Już teraz możecie spełnić marzenia i codziennie przebywać w najukochańszym miejscu na świecie! Wspomnienia z ekscytujących podróży zostaną z Wami przez długie lata.

Abstrakcyjne kolaże – fani asymetrii oraz trójwymiarowości znajdą tutaj swój raj na Ziemi! Niespotykane kształty, czy powyginane figury ożywią każdy dzień, motywując do działania lub uspokajając po ciężkiej pracy.

Kwietne iluzje – nic tak nie odpręża jak spojrzenie na budzącą się wiosnę. Teraz wiosna będzie rozświetlać ściany Waszego pokoju przez okrągły rok! Róże, bzy, tulipany, a może stokrotki? Wybór jest szeroki i ciekawy. Wystarczy tylko pobudzić wodze wyobraźni.

Domowy klimat – każdy chce się czuć przytulnie, bezpieczne w swoich czterech ścianach. A gdyby tak fototapeta z kominkiem, w którym płonie delikatnie ogień? Może imitacja drewnianej przestrzeni jak w domku na wczasach? Taka forma z pewnością nada fantastyczną atmosferę każdemu lokum.

Indywidualność – może macie Państwo specjalne życzenia odnośnie uświetnienia wnętrz? Rozpatrzymy każdą propozycję, aby nadać odrębną i charakterystyczną nastrojowość Waszym czterem kątom.

Fototapety do salonu to praktyczne rozwiązanie, łączące w sobie piękno estetyki oraz prezencję godną największych galeriowych wystaw. Najwyższy czas nadać koloryt szarej codzienności budując w niej siebie i swoją osobowość.

Picassi.pl jest gwarancją solidności oraz dopracowania każdego najmniejszego detalu.

W sprzedaży fototapety wykonane na fizelinie, czyli materiale banalnie łatwym w przyklejeniu do ściany.

Zadzwońcie bądź skontaktujcie się z nami za pomocą strony internetowej. Pozostajemy do Państwa dyspozycji aby pomóc wyczarować fantazyjne miejsce do życia na bardzo długi czas.